HomeLiftli Kamyonet

Liftli kamyonet temin sürecinde direkt olarak firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Bu alanda herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için tüm araçlarımızın gerekli denetimlerden ve kontrollerden geçirildiği de eklenmelidir. Piyasada nakliye işi ile uğraşan diğer firmalar ile bir kıyaslama yapıldığı zaman sistemimizin bu alanda ne derece nitelikli ve kullanıcı dostu olduğunu da anında görebilirsiniz. Lojistik alanında meydana gelen tüm gelişmeleri birinci elden incelemeye devam ediyoruz. Global manada meydana gelen tüm yeniliklerden firmamız aracılığı ile faydalanabilirisiniz.

Liftli Kamyonet Kullanımı Hangi Kolaylıkları Beraberinde Getiriyor?

Liftli kamyonet kullanım aşaması nakliye işlemlerinin çok pratik ve sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını mümkün kılıyor. Bu alanda tek bir aksaklık dahi meydana gelmeden eşyaların araca yüklenmesi sağlanıyor. Eşyaların araca yüklenmesi sırasında paletler kullanılmaktadır. Paletlere gerekli olan yerleştirme adımı tamamlandıktan sonra araca alınır. Bu alanda hızın oldukça fazla arttığı ve nakliye işlemlerinin de daha kolay bir hale geldiği görülüyor.

Eşyaların sarsılma ya da bir aksaklık sonucunda devrilme ya da hasar görme durumu ile karşılaşmaması için spanzet adı da verilen kayışlar ile sabitleme işlemi tamamlanıyor. Sizin teslim ettiğinizi eşyaların tek bir hasar dahi almadan tarafımıza gönderilmesi için gerekli olan tüm önlemler alınıyor. En kısa sürede iş gücünü minimum seviyeye çekerek erişim adımlarını tamamlayabilirsiniz. Acarsoy Nakliyat olarak taşımacılık kapsamında hız ve güvenilirlik bizim için en temel seçenekler arasında bulunuyor.

Liftli İşlemler Sayesinde Çok Katlı Binalara Taşımacılık Daha Kolay!

Liftli kamyonet kullanımının yanı sıra eşyaların üst katlara gönderilmesi durumunda kişilerin direkt olarak güç tasarrufu ve zaman tasarrufu yaparak süreci tamamlamaları mümkün kılınıyor. Asansörlü taşımacılığın en dar sokaklarda dahi sorunsuz şekilde uygulanması için gerekli olan tüm teknik teçhizat edinilmiştir.

Sorun yaşamamak için doğru noktada bulunuyorsunuz. Liftli işlemler sayesinde taşımacılık konusunda hem zarar oluşma olasılığını en aza indirebilirsiniz. Hem de eşyaların en seri şekilde istenen alana nakledilmesini mümkün kılabilirsiniz. Piyasada asansörlü şekilde hizmet veren firmalar ile kıyaslama yapıldığı zaman kalite bakımından ne derece yüksek bir seviye sunduğumuzu ve aynı zamanda ücret aralığımızın da ne derece düşük olduğunu görebilirsiniz.

Nakliye Aşamasında Hangi Kriterlere Dikkat Ediyoruz?

Liftli kamyonet ve diğer tüm teknik aksamlar kullanıcı olarak oluşturduğumuz lojistik sisteminde dikkate aldığımız temel hususlar;

  • Nakil aşamasında eşyaların sorunsuz bir biçimde tarafınıza iletilmesi ve hedef noktasına ulaştırılması en temel önceliğimizidir.
  • Size verilen tahmini teslim zamanında kesinlikle tek bir aksaklık dahi meydana gelmeyecektir. Direkt olarak istenen zaman aralığında eşyanızın iletilmesi için uygun alt yapı oluşturulmuştur.
  • Nakliye sürecinde eşyaların zarar görmesi durumunda gerekli olan sigortalama adımları da yerine gelecektir. Bu sigortalama adımları sayesinde hasarın maddi karşılığının alınacağından da emin olabilirsiniz.

Nakliye alanında sizin özel olarak dikkat edilmesini istediğiniz bir nokta bulunuyorsa bu hususları da temsilcilerimize iletebilirsiniz. Sizin isteklerinizi bizim her zaman önceliğimiz olacaktır.

Sigortalı Taşımacılık Güven Veriyor!

Taşımacılık aşamasında sigortalı bir yaklaşım benimsedik. Bu nedenle taşımacılık ve nakletme süreci ile alakalı eşyalarda bir hasar meydana geldiği zaman bu hasarın giderilmesi için gerekli olan tüm önlemler direkt olarak sigorta eksperi tarafından alınacaktır. Tarafınız herhangi bir maddi kayba uğradıysa bu kaybın giderilmesi için de uygun alt yapının hazırlanması sağlanıyor. Müşterilerimizin herhangi bir sebep ile mağdur edilmemesi adına gerekli olan tüm önlemleri sorunsuz bir biçimde almış bulunuyoruz.

Hangi Lojistik Alanlarında Hizmet Veriyoruz?

Nakliye sektöründe sadece evden eve taşımacılık yapmıyoruz. Bunun dışında firma olarak muntazam bir çizgiye sahip olduğumuz diğer alanlar da mevcut;

  • ATM taşımacılığı
  • BTM taşımacılığı
  • İstanbul içi piyano taşımacılığı
  • Kurumsal taşımacılık
  • Frigo sistemli nakliye

En kısa süre içerisinde tüm bu hususlar ile alakalı olarak anlık şekilde veri elde edebilirsiniz. Lojistik sektörü ile alakalı ya da firmamızın verimliliği bağlamında sorularınız olursa konusunda uzman olan temsilcilerimizden anında bilgi alabilirsiniz.

Kurumsal Taşımacılığın Temel Noktası!

Kurumsal taşımacılık, ofis taşımacılığı gibi alanlarda piyasada en yetkin şekilde hizmet veren firmaların başındayız. Bu alanda kurumsal materyallerin zamanında ve tek bir hasar dahi meydana gelmeden anında taşımacılığa tabi tutulması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Kurumsal taşımacılıkta zamanında teslimata ve materyallere tek bir zarar dahi verilmemesine büyük bir önem veriyoruz.

Global Gelişmelerden Haberdar Olun!

Taşımacılık sektöründe hassas bir denge söz konusudur. Hem elemanların hem de kullanılan teknik donanımların sorunsuz bir niteliğe sahip olması gerekiyor. Bu alanda global anlamda meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Tek bir aksaklık dahi meydana gelmeden anında süreci denetlemek ve problemsiz bir taşımacılık hizmetinden istifade etmek adına doğru yerdesiniz.

Nitelikli taşımacılığın müşteri memnuniyeti ile harmanlandığı alanda bulunuyorsunuz. Kısa sürede temsilcilerimiz ile iletişime geçin ve nakliye işlemleri için randevunuzu oluşturun. Bu alanda rakiplerimiz ile fiyat performans incelemesi yapıldığı zaman ne derece etkin ve nitelikli bir yapılanmaya sahip olduğumuzu da özümseyeceksiniz.

Paketleme Hizmetlerinden Faydalanın!

Liftli kamyonet kiralamaya da nakliye aşamasında bu hizmeti talep etmenin yanı sıra dilerseniz paketleme alanında da yardım alabilirsiniz. Eşyaların tümünün tek bir aksaklık dahi meydana gelmeden kullanılması ve paketlenilmesi mümkün kılınıyor. Eşyaların paketlenmesi sırasında kullanılan tüm unsurların direkt olarak son teknoloji ile dayanıklılığı artıracak şekilde tasarlandığı da görülüyor. Bu hizmetten faydalanarak eşya paketleme süreci ile uğraşmaktan da kurtulmuş olacaksınız. Ayrıca sizin kendi paketlemelerinizden kaynaklanan bir sorun oluşursa firmamızın bu alanda sağlayabileceği bir destek bulunmayacaktır. Uzmanlarımızdan yardım almak bu aşamada sizin için daha verimli olacaktır.

Randevunuzu Alın

Nakliye hizmetleri bazı dönemlerde büyük bir yoğunluk ile karşılaşıyor. Tam da bu nedenle sorun yaşamamak ve ekip/araç temin etmekte zorlanmamak adına sorunsuz bir biçimde erişim işlemlerinizi tamamlamalı ve taşınma sürecini tarafımıza bildirmelisiniz. Bu şekilde size gerekli olan teknik teçhizatın ayarlanmasından başlayarak sorunsuz bir biçimde personel teminine kadar bütün adımlar anlık olarak tamamlanacaktır.

Fiyatlandırma Süreci Nasıl İşliyor?

Lojistik sektöründe hizmet veren en nitelikli alternatifler arasında firmamız Acarsoy Nakliyat yer alıyor. Bu alanda hem bütçe dostu hem de kaliteli bir seçim yapabilmek için doğru noktada bulunuyorsunuz. Fiyatlandırma sürecinde herhangi bir aksaklık yaşamamak adına ulusla hizmet veren firmalarda hangi fiyat skalasının geçerli olduğuna bir göz atabilirsiniz.

Sorun meydana gelmeden anlık bir biçimde sizin isteklerinize uygun fiyatlandırma işlemleri tamamlanacaktır. Bu fiyatlandırma aşamasında daha makul fiyatlardan istifade edebilmek adına kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz. Özellikle kampanyalı olan dönemlerden istifade ederseniz ödemeniz gereken tutar daha da makul bir seviyeye indirilecektir.

Müşteri Hizmetlerimize Görüş ve Önerilerinizi Bildirin

Firmamız hakkında tüm görüşlerinizi, önerilerinizi ve şikayetlerinizi temsilcilerimize bildirebilirsiniz. Firma olarak en temel önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sizin vermiş olduğunuz dönütlere uygun bir şekilde hizmet politikamızda gerekli olan revizyonları da yapmaya hazırız. Anlık olarak erişim adımını tamamlayabilir ve sorunsuz bir biçimde yorumlarınızı iletebilirsiniz. Ayrıca hizmet almadan önce temsilcilerimize erişim sağlayarak aklınızda yer alan soru işaretlerinin giderilmesi için de bir fırsat elde edilebilir.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt

Call Now Button