HomeLiftli Kamyon

Liftli kamyon alanında nitelikli hizmet almak adına doğru adrestesiniz. Tüm dünyada meydana gelen lojistik gelişmelerini en yakından takip eden firmamız ile nakliye adımlarını sorunsuz bir hale getirebilirsiniz. Konusunda uzman ekibimiz ile nakliye adımlarında yaşlanan sorunları sıfırlamayı amaç ediniyoruz. Lojistik sektöründe hem güvenilir hem de uygun fiyatlı bir tercih yapmak isteyen kişiler için en doğru noktalardan biri olacaktır.

Liftli Kamyon Avantajları Nelerdir?

Liftli kamyon sayesinde hem araca yükleme hem de üst katlara indirme çıkarma işlemleri sırasında hız kazanılıyor. Bu alanda profesyonel manada hizmet veren nadir firmalar arasında yer alıyoruz. Bu aksamları kullanan görevlilerimizin gerekli olan tüm eğitim aşamalarından geçmiş olması ve kullanılan teknik aksamların da özellikle global standartlara uygun olması verimliliğin temel hususlarından biri olacaktır.

  • Liftli taşımacılık çok katlı binalara eşya indirme ve çıkarma işlemlerinde adeta bir devrim niteliğindedir.
  • Eşyaların hasar almadan ve muhteşem bir hız ile hedefe ulaştırılmaları için uygun alt yapı oluşturulmuştur.
  • Taşıma işlemlerinde insan gücü minimize edildiği ve genel manada teknik aksamlar kullanıldığı için taşıma ve nakliye işlemlerinde büyük bir hız kazanılacaktır.
  • Özellikle hızlı bir biçimde nakledilmesi gereken yüklerin aktarılması konusunda liftli unsurların kullanılması daha doğru bir seçim olacaktır.

Sistem avantajlarına bakıldığı zaman taşıma adımını ne derece kolaylaştırdığınız siz de görebilirsiniz.

Profesyonel Kadro Göz Dolduruyor!

Liftli kamyon kapsamında hizmet veren tüm elemanlarımız bu alanda hem eğitimli hem de tecrübelidir. Kullanılan aksamlar kadar bu aksamlara yön veren ekibin de nitelikli olması elde edilecek olan genel lojistik başarısını maksimum dereceye çıkaran detaylar arasında kendini gösteriyor. Profesyonel kadronun bu derece nitelikli hazırlanması ve dönemsel olarak da eğitimlere tabi tutulması sistem verimliliğini pekiştiren alanlardandır. Kadromuz ile alakalı deneyimlerinizi ve memnun kalıp kalmadığınız noktaları tarafımızla paylaşırsanız belirtilen alanlarda gerekli olan iyileştirmenin sağlanması için çaba sarf edilir.

Hızlı Nakliye!

Liftli taşımacılık dahilinde en net şekilde takdir gören hususların başında hız geliyor. Özellikle belirli bir zaman diliminde zaman kaybedilmeden yapılması gereken taşıma işlemlerinde liftli nakliyenin kullanılması daha nitelikli olacaktır. Bu alanda hem araca yükleme hem de çok katlı binalara eşyaların ulaştırılması konusunda devrim yaratan aksamlar kullanılıyor.

En kısa süre içerisinde nitelikli bir lojistik hizmeti almak istiyorsanız en doğru yerde bulunuyorsunuz. Bu alanda hataya yer olmadığını da göreceksiniz. Teknik detaylar defalarca kontrol ediliyor. Kullanan elemanlarımızın da alanında uzman olması problemsiz şekilde taşıma işlemlerinin tamamlanmasını mümkün hale getiriyor.

Hangi Alanlarda Hizmet Veriyoruz?

Nakliye denildiği zaman sadece evden eve taşımacılık konusunda hizmet verdiğimizi düşünülmemelidir. Bir lojistik firması olarak birçok farklı alanda sorunsuz ve nitelikli şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. En kısa sürede nitelikli bir hizmet çizgisinden istifade edebilmeniz için kategorilerimiz şu şekildedir;

  • Çelik kasa taşıma
  • ATM BTM taşıma
  • Ofis taşıma
  • Frigolu taşıma

Bu kategorilerin tamamında sadece alanında uzman olan isimler ile iş birliği kuruyoruz. Ayrıca kullanılan teknolojik unsurlar dahilinde tam donanımlı ve nitelikli bir yapının geçerli olduğu da fark ediliyor.

Yüklerin Araç İçine Yerleştirilmesi Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı!

Taşınması gereken tüm yüklerin araçlara en kısa sürede ve sıfır hata ile taşınması için paletli bir yapı oluşturulmuştur. En kısa sürede bu paletli sistemler üzerinden eşyalara tek bir zarar dahi gelmeden gerekli olan tüm işlemler sonuçlandırılır. Palet sisteminin kullanılması kırılmaya eğilimli ve ağır bir kütleye sahip olan yüklerin sorunsuz bir biçimde araçlara nakledilmesini mümkün kılıyor. Bu adımların hem zamandan tasarruf sağladığı hem de alınacak olan hizmet kalitesinin maksimum dereceye çıkması adına büyük önem arz ettiği fark ediliyor.

Profesyonel Paketleme Hizmeti Hasar İhtimalini En Aza İndiriyor!

Profesyonel bir biçimde paketleme adımının uzman elemanlarımız tarafından yapılması memnuniyeti maksimum dereceye çıkarıyor. En kısa süre içerisinde paketleme adımının gerçekleştirilmesi adına bu alanda son gelişmeler takip edilerek nitelikli materyaller kullanılıyor. Herhangi bir teknik sorun meydana gelmemesi adına hasarı minimum seviyeye indirecek olan paketleme materyallerinin kullanılmasına önem veriyoruz.

Bu bağlamda kullanıcıların kendileri paketlemeyi tercih ederlerse paketlemeden kaynaklanan sorunlarda firmamızın herhangi bir inisiyatif kullanamayacağının da ayrıca dile getirilmesi gerekiyor. Siz de kısa sürede nitelikli bir erişim tamamlamak adına doğru yerde bulunuyorsunuz. Fark yaratan ve stres hissetmeden tüm kıymetli eşyalarınızın taşınmasından yanaysanız Acarsoy Nakliyat sizin için en mantıklı seçim olacaktır.

Ücret Hesaplama İşlemleri Nasıl Tamamlanıyor?

Taşımacılık hizmeti kapsamında ücret hesaplamaları sizin taşıma talep ettiğiniz mesafe ve taşınacak yüke göre değişim gösterebiliyor. Bu alanda düzenlemiş olduğumuz kampanyalardan faydalanarak süreci daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Bir fiyat analizi gerçekleştirildiği zaman hem bu derece nitelikli hem de bu kadar kullanıcı dostu uygun fiyatlı bir alt yapının oluşturulması dikkat çekiyor. Kullanıcı dostu bir fiyat aralığının olması her kişinin kaliteyi odak noktasına alan nakliye adımlarımızdan faydalanmasını sağlıyor.

Sadece mesafe ve yüke göre değil bazı alanlarda yükün kapladığı hacme göre de araştırmalar yapılabiliyor. Parsiyel yük taşıma işlemleri sırasında ücretin taşınacak hacim arttıkça yükselişe geçtiği görülür.

Gelişen Sektörde Nitelikli Hizmet Kalitesi

Lojistik sektörü ulusal ve uluslararası alanda en net büyüme arz eden hizmet alanlarındandır. Bu noktada firmamızın kendini gösterebildiği ve fark yaratan bir hizmet kalitesine sahip olması verimliliğin bir diğer kanıtıdır. Kullanılan teknik aksamların oldukça nitelikli olması göz dolduruyor.

Bunun yanı sıra direkt olarak konusunda uzman ve eğitimli bir kadro ile çalışıyor olmak da süreci daha nitelikli hale getiren detaylar arasında kendini gösteriyor. Müşteri memnuniyeti seviyesi bağlamında inceleme yaparsanız piyasanın en net olumlu yanıt alan firmalarından biri olduğumuzu daha net şekilde görebilirsiniz.

Yoğun Dönemlere Yakalanmamak Adına Randevu Alın!

Liftli kamyon kapsamında yoğun bir ilginin söz konusu olduğu görülüyor. Bu alanda nakliyeye yoğun bir ilginin olduğu dönemlere rastlamak ve sürecin sekteye uğramasını istemiyorsanız muhakkak randevu almalısınız. Bizimle hangi zaman aralığında çalışmak istediğinizi direkt olarak temsilcilerimize bildirirseniz liftli ekiplerimizin uygun olup olmadığı konusunda da net veri elde edebilirsiniz.

Bu alanda daha uygun fiyatlı bir ödeme çizgisinden faydalanmak isterseniz kampanyalı dönemlerimizi kontrol etmelisiniz. Bu alanda dönemsel olarak müşterilerimizi memnun edecek farklı kampanyalar sunduğumuz da net şekilde görülüyor. En kısa sürede temsilcilerimiz ile iletişime geçerek hangi olanaklardan istifade edebileceğiniz ile alakalı net bir biçimde veri elde edebilirsiniz.

Görüşlerinizi Belirtin!

Taşıma adımlarının tamamlanmasının hemen sonrasında memnun kalıp kalmadığınız ile alakalı da dönüt vermelisiniz. Firma olarak en temel önceliğimiz nakliye işlemlerinin hemen sonrasında sorunsuz bir dönüt almaktır. Müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede yakalanması için büyük çaba sarf ediyoruz.

Firmamız hakkında olumlu olumsuz tüm düşüncelerinizi sorunsuz şekilde dile getirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm yorumların sorunsuz bir biçimde incelemeye alınacağından emin olabilirsiniz. Bu alanda konusunda uzman müşteri hizmetleri temsilcilerimiz sizinle gerekli konuşma adımlarını kusursuz bir şekilde tamamlayacaktır.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt

Call Now Button