HomeLiftli Kamyon Kiralama

Liftli kamyon kiralama süreçleri içerisinde nitelikli bir firma kalitesinden istifade etmek için doğru yerde bulunuyorsunuz. Kullanılan teknolojik teçhizattan bu aletleri kullanan personellerimize kadar tam manası ile profesyonel bir doku ortaya koyulmuştur. En kısa sürede nitelikli bir biçimde nakliye adımının tamamlanması için gerekli olan tüm önlemleri alıyoruz. Lojistik alanında dünyada meydana gelen gelişmeleri en net şekilde takip eden firmalar arasında yer alıyoruz.

Liftli Aksamlar ile Araç Yüklemeleri Pratik Hale Geliyor!

Liftli kamyonlar ve diğer araçlar ile cihazların direkt olarak yüklenmesi ve sevk edilmesi daha kolay bir hal alıyor. Bu alanda iş gücünün minimum seviyeye indirilmesi sebebi ile hem hasar olasılığının azaldığı hem de sürecin daha hızlı ve sorunsuz şekilde tamamlandığı net bir biçimde görülüyor. En kısa süre içerisinde araç yükleme işlemlerini anında tamamlayarak süreci şekillendirebilirsiniz.

Liftli araçların kullanılması sırasında kapasitenize göre size tahsis edilecek olan aracın boyutu değişim gösterecektir. Dilediğiniz eşyanızın boyut ne olursa olsun taşınmasını sağlayabilirsiniz. Liftli araçlarımızın kapasitesine uygun olarak ödenmesi gereken ücret bağlamında da değişimler meydana gelebilir.

Profesyonel Hizmet ile Evden Eve Taşımacılık Daha Kolay

Liftli kamyon kiralama adımının tamamlanmasının hemen sonrasında nakliye adımlarından sorunsuz bir şekilde istifade edebilirisiniz. Profesyonel hizmet seviyesinden sorunsuz şekilde faydalanmak adına en doğru yerdesiniz. Bu alanda müşterilerimizin eşyalarına tek bir zarar dahi gelmeden araca yüklemelerinin yapılması ve istenen alana taşınması için uygun alt yapı hazırlanmıştır.

Liftli araçlar ile yapılan evden eve taşımacılık aşamasının hem daha hızlı hem de daha sorunsuz yapıda olduğu görülüyor. Özellikle araca yükleme konusunda hassas olan eşyaların daha kolay bir şekilde aktarılması için uygun alt yapı oluşturulmuştur. Kısa sürede nitelikli bir ekip ile çalışarak nakliye adımlarını sizin için stresli bir süreç olmaktan çıkarabilirisiniz.

Araç Yükleme Aşamasında İnsan Gücü En Aza İndiriliyor!

Makine kullanımının ve lojistik ile teknolojinin bir arada işleme alınmasının temel destekçileri arasında bulunuyoruz. Eşyaların sevk edilmesi konusunda insan gücünün minimum seviyede kullanılması olası aksaklıkları en aza indiriyor. Bu alanda sorun yaşamamak adına gerekli olan tüm önlemler sorunsuz şekilde alınıyor. Siz de en kısa sürede araç yükleme adımlarını teknik aksamlar ile gerçekleştirecek firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle çok katlı binalara malzeme ve eşya aktarımı konusunda bu teknik gelişmelerin muhteşem bir etkisi oluyor.

Çok Katlı Binalara Taşınmak Teknik Aksamlar ile Kısa Sürede Tamamlanıyor!

Çok katlı binalar taşımacılık ile ilgilenen firmaların en sık sıkıntı yaşadıkları alanlardandır. Bu noktada çok katlı binalardan sorunsuz bir biçimde eşyaların taşınması için sadece alanında tecrübeli ve uzman olan bir kadro ile hareket ediyoruz. Aynı zamanda teknolojik gelişmelerden istifade edebilmek adına gerekli olan teknik desteği de firma olarak sağlıyoruz.

  • Çok katlı binalara taşıma adımlarının anında tamamlanması için teknik destekli liftli taşıma araçları, paneller sorunsuz şekilde kullanıma açılıyor!

Bu detaylara bakıldığı zaman mesafe ya da kat durumu ne olursa olsun müşteri memnuniyetinin ve isteklerinin her zamankinden çok daha fazla dikkate alınacağı görülüyor. Siz de kısa sürede memnun kalacağınız bir firma iş birliği yapmak isterseniz Acarsoy Nakliyat olarak sizi bekliyoruz.

Paketleme Aşamasında Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Sadece nakliye adımında değil aynı zamanda eşyaların ve tüm malların nakledilmeye uygun bir hale getirilmesi için uygun alt yapı hazırlanmıştır.

  • Taşıma işlemine tabi tutulacak olan malların firmamız tarafından tek bir zarar gelmeden profesyonel şekilde paketlenmesi adına uygun alt yapı oluşturulmuştur.
  • Eşyaların zarar görmemesi için ve yolda meydana gelecek olası aksaklıklardan etkilenmemesi adına piyasanın ve global manada lojistiğin en nitelikli ürünleri kullanılıyor.
  • Müşteriler tarafından yapılan paketlemelerden kaynaklanan bir problem ortaya çıkarsa firmamız bu alanda bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Tam da bu nedenle taşımacılık sürecinin tüm detaylarını ve adımları firmamıza bırakmak sizin için daha nitelikli olacaktır.

Bu alanda yapılan incelemelere bakıldığı zaman kullanıcıların eşyalarına tek bir zarar gelmeden gerekli olan tüm taşımacılık adımlarının atılması için doğru yerde bulunuyorsunuz.

Yoğun Dönemlerde Randevu Alın

Liftli kamyon kiralama adımlarına son senelerde büyük bir talep geldiği de fark ediliyor. Tam da bu nedenle herhangi bir aksaklık yaşamamak ve ekip yok uyarısı ile karşılaşmamak için taşınma tarihi belli olduktan sonra direkt olarak randevu almanız sizin için daha verimli olacaktır. Bu şekilde önceden yapılan belirlemeler ile daha uygun bir bütçe ile taşıma adımının tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bazı özel dönemlerde müşterilerimizin daha uygun bütçeler ile taşımacılık ihtiyaçlarının karşılanması adına kampanyalar düzenliyoruz. Bu kampanyalardan yararlanarak nakliye süreci ile alakalı tasarrufta bulunma imkanını da yakalayacaksınız.

Fiyat Hesaplamaları Nasıl Yapılıyor?

Liftli kamyon kiralama alanında ödenmesi gereken ücretin hesaplanmasında iki metot bulunuyor. Bunlardan biri klasik hesaplama yöntemidir. Sadece gidilecek olan mesafe ve taşınacak olan yüke göre ücretlendirme aşaması tamamlanacaktır. Bir diğer seçenek de parsiyel yüke göre yapılan hesaplamalardır. Bu alanda taşınacak olan yükün kapladığı alan dikkate alınır.

En kısa sürede nitelikli bir biçimde nakliye hizmetlerinden faydalanırken aynı zamanda bütçenizin de sıkıntıya düşmemesi adına ayrıca çaba sarf edebilirsiniz. Kısa sürede kampanyalı dönemlerimizden istifade ederek bu alanda indirimleri de hesabınıza tanımlayabilirisiniz.

Profesyonel Kadro Lojistik Sektörüne Yeni Bir Boyut Kazandırıyor!

Liftli kamyon kiralama aşamasının incelenmesinin hemen sonrasında ekibimizin ne derece profesyonel bir şekilde şekillendirildiğini görebilirsiniz. Kısa sürede nitelikli bir biçimde erişim adımının tamamlanması adına kapsamlı bir hizmet veriyoruz.

Hem taşımacılık alanında bedensel güç ile yardımcı olan elemanlarımız hem de araçların işletilmesinde görev alan personellerimizin kendi branşlarında uzman oldukları da görülüyor. Bu alanda eğitim ve tecrübe konusunda tam donanımlı bir sistemin geçerli olduğu daha net bir şekilde kendini gösteriyor. Nitelikli bir taşımacılık hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler için profesyonel bir ekip inşa ettik!

Dünyadaki Tüm Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz!

Firmamızın en sevilen ve piyasada bir adım daha ön plana çıkmamızı sağlayan seçeneklerin başında kesinlikle güncel adımları takip etmemiz geliyor. Farklı ülkelerde nakliye aşamalarında nasıl bir teknolojinin ve hizmet politikasının geçerli olduğu ile alakalı net şekilde veri sahibi oluyoruz. Bu şekilde trendleri ve tüm teknolojik gelişmeleri takip eden bir hizmet yapısı oluşturuyoruz.

Lojistik alanı ile alakalı derlenen fuarlara yakından ilgi gösteriyoruz. Bir yenilik gerçekleştiği zaman bu yeniliğe en kısa sürede erişim sağlayabilmek için doğru noktada bulunuyorsunuz. Ekibimiz sizin hizmet kalitenizi ve elde edeceğiniz memnuniyeti en yüksek dereceye çıkartmak adına tüm çabayı sarf ediyoruz.

Fikirlerinizi Beyan Edin

Acarsoy Nakliyat olarak çalışma prensiplerimizin başında müşteri memnuniyeti geliyor. Bu alanda tek bir aksaklık dahi yaşanmaması için tüm tedbirler alınmıştır. Süreç ile alakalı olarak tek bir aksaklık dahi meydana gelmesi durumunda anında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Nitelikli bir biçimde süreci şekillendirmek adına müşteri hizmetleri temsilcilerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Yapmış olduğunuz tüm yorumlar yakından incelenecektir.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt

Call Now Button