Homeİzmir Liftli Kamyon

Lojistik sektörüne ayrı bir soluk katan liftli teknoloji, çoğu alanda temin ediliyor. Yani ebatları ve ağırlıkları nasıl olursa olsun çoğu yükün taşınması sağlanıyor. Bu anlamda özel tasarım araçlar kullanılır ve yüklerin kaldırılması sağlanır. İzmir liftli kamyon hizmetlerimiz özel tasarım araçlarda temin edilir. Şöyle ki:

 • Kamyonların arka bölümünde liftli asansör yapılarına yer verilir.
 • Transpalet eşliğinde yüklerin kaldırılması sağlanır.
 • Özel sabitlemeler eşliğinde eşya güvenliği desteklenir.

Kısacası yüklerin güvenli ve kaliteli bir şekilde taşınmasında rol oynar. Eşyalar bu süreçte herhangi bir hasar görmez. Aksine insan gücüne başvurulması halinde ciddi sorunlar boy gösterebilir. Mesela düşme ya da çarpma neticesinde eşya kalitesi bozulur. Bu gibi durumlar için de sigorta güvencesi devreye girer.

Liftli Kamyon Taşımacılığı Hakkında

İzmir liftli kamyon hizmetlerimiz eşya niteliğine göre gerçekleşir. Yine liftli olan kamyonetler de yük taşımacılığı için ele alınır. En başta taşınması beklenen eşyalar dikkate alınır. Yani tespit edilir ve en uygun araçlardan nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır. Lojistik alanında kullanılan araçlar özel tasarımdır. Şöyle ki:

-Kamyon: Yukarıda da belirttiğimiz üzere kamyon ile kamyonet arka kısmında liftli yapılara yer verilir. Bu yapılar yüklerin kaldırılması adına tasarlanmıştır. Ağırlık kapasitesi fazla olduğu için de çoğu eşyayı kaldırmaya uygundur. Neticesinde yüklerin lift üzerinden yerleştirilmesi ve yüklenmesi esas alınır.

-Transpalet: Yine taşımanın sorunsuz olması adına transpalet seçeneğine de yer verilir. Yine araç içerisinde bulunan transpalet eşliğinde yükleme sağlanır. İnsan gücünü bu yolla ortadan kaldırmıştır. Ve de taşınma sırasında meydana gelecek olan riskler minimum seviyeye çekilmiştir.

Liftli Nakliye Avantajları Nelerdir?

Başta eşya güvenliği açısından İzmir liftli kamyon seçenekleri dikkate alınır. Önceden de söylediğimiz gibi insan gücüne bağlı olan nakliyede bir takım sorunlar yaşanır. Mesela eşyalar yere düşebilir ya da bir yerlere çarpabilir. Bu gibi durumlarda eşyalar hasar görür ve kalitesi düşer. Eşya kalitesinden ödün vermemek için liftli nakliye tercih edilmelidir. Haricinde:

 • Taşınma sırasında ekstra vinç temin etmeniz gerekmez.
 • Vinç gibi forklifte gerek kalmadan nakliyeye yer verilir.

Daha makul fiyatlardan taşınmanın gerçekleşmesi sağlanır. Bir de nakliye hızlı bir şekilde tamamlanır. Yani zamandan tasarruf etmek isteyenlerin de tercihi bu yönde. Hızlı ve güvenli bir şekilde eşyaların taşınması esas alınır. Araç kontrolleri yapılır ve eşyalar sabitlenerek yüklenir. Bu yolla eşyalar titizlikle ve güvenle belirtilen adreslere teslim edilir.

Liftli Kamyon Sigortası Var Mı?

İzmir liftli kamyon hizmetlerimiz sigorta kapsamında ele alınır. Taşınma sırasında meydana gelecek her türlü hasarın güvence altına alınması sağlanır. Şöyle ki eşyalar taşınma öncesinde incelenir. Yine aynı durum nakliyeden sonra da gerçekleşir. Ve de taşınma sırasında meydana gelen hasarlar tespit edilir.

Ekspertiz incelemeleri neticesinde sigorta ödemesine geçilir. Hasarın giderilmesi üzerine ücret belirlenir ve ödemeye yer verilir. Bu güvence taşıma anlaşmasında yerini almıştır. Liftli taşımacılık için başvuran müşterilerimizle anlaşma yapmaktayız. Tüm talepleriniz dikkate alınır ve anlaşma sağlanır. Belirtilen tarihde de taşınma faaliyetleri sürdürülür.

Liftli Kamyon Hizmetleri Nelerdir?

İzmir liftli kamyon eşliğinde çoğu yükün taşınması mümkün. Örneğin büro ve ofis malzemelerinin ağırlığı nasıl olursa olsun taşınabilir. Liftli araçlar sayesinde her türlü eşyanın yüklenmesi ve belirtilen noktalara getirilmesi sağlanır. Bunun haricinde hastane malzemeleri için de liftli araçlar temin edilir. Özel ve değerli çoğu eşya yüklenir. Diğerlerine gelecek olursak:

 • ATM bankamatik nakliyesi için liftli araç kullanılır.
 • Tekstil makineleri adına da liftli kamyonlara ihtiyaç duyulur.
 • Dekor ve stand taşımacılığında da öne çıkmıştır.

Haricinde ses ve ışık sistemleri geliyor. Bu tarz sitemlerin insan gücüne bağlı olarak taşınması bir hayli güç. Hatta olası hasarlardan dolayı ciddi masraflar ortaya çıkar. Sonuç olarak eşyaları riske atmak istemeyenler liftli araçları göz önünde bulunduruyor. Böylece ağırlıkları nasıl olursa olsun sistemlerin araca yüklenmesi ve taşınması kolay oluyor.

İzmir Liftli Nakliye Ücretleri

Liftli lojistik alanında kamyon ile kamyonetlere yer verilir. Araçların arka kısmında asansör yapısı mevcut durumda. Bu yapılar eşliğinde eşyaların taşınması uzun sürmez. Aksine insan gücüne göre son derece hızlı ve güvenli gelmektedir. Avantajlarından dolayı da çoğu sektörün talep gösterdiği nakliye alternatifleri arasındadır.

Örneğin tekstil sektöründe sık sık temin edilir. Çünkü bu sektörde kullanılan makineler son derece ağır. İnsan gücü yetersiz kaldığı için liftli araçlara ihtiyaç duyulur. Araçlara yüklenen eşyalar sabitlenir ve herhangi bir hasar görmeleri engellenir. Son derece güvenli bir şekilde belirtilen merkezlere teslimi gerçekleşir. Bunun için sigorta güvencesine de yer verilmiştir. Üstelik tüm bu imkanlar adına ödenecek olan tutarlar son derece ekonomik.

Liftli Kamyon Kiralama Hizmeti

İhtiyaca bağlı olarak temin edilen liftli araçlar, sürekli olarak denetleniyor. Periyodik bakımlar ve kontroller eşliğinde nakliyeye hazır hale geliyor. Bu yolla ihtiyacı olanlar kiralama hizmetlerinden faydalanır. Araçların özelliklerine ve ücretlerine göz atarak kiralamanız mümkün olacaktır. Örneğin:

 • Ağırlık kapasitelerini dikkate almak gerekir.
 • Eşyanın niteliğine göre araç temin edilir.
 • Kiralama süreleri de göz önünde bulundurulur.

Tüm bu durumlara göre kiralama hizmetleri devreye girer. Müşterilerin talepleri dikkate alınır ve bu yolla teklifleri değerlendirmeniz sağlanır. Danışmanlarımız her türlü ihtiyaca yönelik bilgi verir. Arkasından da araçların hazırlanması ve belirtilen günler dahilinde kiralanması esas alınır. Tüm bu işlemler özel bir planlama dahilinde gerçekleşir. Ve de günlük ya da aylık olarak farklı süre aralıklarında kiralama gerçekleşir.

Liftli Araçların Özellikleri Nelerdir?

Liftli araçların en büyük özelliği asansör yapılarıdır. Aracın arkasında yer alan asansör yapısı eşliğinde yüklerin taşınması kolay hale geliyor. Aynı zamanda transpalet eklenmiş ve araca yükleme gerçekleşmiştir. Tüm bu aşamalarda insan gücüne gerek kalmıyor. Kısa sürede eşyaların araca yüklenmesi sağlanıyor. Planlı bir şekilde gerçekleşen bu işlemler için:

-Bakım: Önce liftli araçların bakımına özen gösterilir. Kamyon veya kamyonetler periyodik olacak şekilde bakıma verilir. Bu yolla araçtan kaynaklı herhangi bir sorunun yaşanması engellenir. Aksine hızlı ve etkili bir şekilde eşyaların yüklenmesi sağlanır. Değerli ya da hassas malzemelerin taşınması için hazır hale getirilir.

-Kontrol: Nakliye veya kiralama öncesinde araç kontrolleri sağlanır. Örneğin asansörlerin durumu, sabitleyiciler ya da aracın genel özellikleri incelemeye alınır. Kontrollerin arkasından kiraya verilmesi sağlanır. Ya da direk olarak liftli araçlar eşliğinde nakliyeye geçilir. Ağır olan eşyalar kendiliğinden araçlara yüklenir.

Liftli Taşıma İletişim

Liftli taşıma ya da araç kiralama hizmetlerimizden faydalanmanız uzun sürmez. Bunun için 7/24 iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. Örneğin liftli kamyon ya da kamyonetler hakkında bilgi verilir. Kiralama ile nakliye için de tüm detaylar aktarılır. Müşterilerin istekleri dikkate alınır ve harekete geçilir. Mesela eşyaların niteliklerine özen gösterilir. Hassas ya da ağır olmaları farketmez. Sadece eşyanın durumuna bağlı olarak araçlar temin edilir ve nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt

Call Now Button