HomeEngelli Liftli Araç Kiralama

Liftli araç teknolojisi çoğu alanda kullanılıyor. Örneğin tekerlekli sandalye eşliğinde nakliyenin gerçekleşmesi esas alınır. Bunun için de özel olarak tasarlanan engelli liftli araç kiralama temin edilir. İhtiyaç sahipleri danışmanlarımız ile iletişime geçerek anında talepte bulunabilir. Talep edilen araçlar:

 • TS EN standartlarına uygun bir şekilde hazırlanır.
 • Özel güvenlik önlemlerine yer verilmiştir.
 • Sabitleme ve nakliye için tüm aparatlara sahiptir.

Kısacası nakliye sırasında herhangi bir sorunun yaşanması mümkün olmaz. Tüm önlemlerin alındığı araçlar periyodik olarak bakıma sokulur. Kontrolleri yapılır ve devamında nakliyeye hazır hale getirilir. Böylece belirtilen sürelerde kiralama hizmeti verilir.

Engelli Liftli Araç Özellikleri

Engelli liftli araç kiralama için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Anında araçlara ilişkin tüm detaylar aktarılır ve kiralama hizmetleri ifade edilir. Başta bilgi sahibi olmanız arkasından da kiralama hizmetlerimizden faydalanmanız uzun sürmez. Örneğin kiralamaya uygun olan araçların temel özellikleri şöyledir:

-Teknoloji: Öncelikle liftli sistemlere yer verildiği açık durumda. Yani özel asansörler sayesinde tekerlekli sandalye eşliğinde nakliyenin gerçekleşmesi esas alınır. Bunun için asansör üzerinden indirme ve kaldırma faaliyetleri sürdürülür. Her türlü ağırlığın liftli sistemlere yüklenmesi mümkün olmakta.

-Aparatlar: Tekerlekli sandalyenin sabitlenmesi için özel aparatlar temin edilir. Sabitleme sayesinde güvenle taşınmanın gerçekleşmesi sağlanır. Yani tekerlekli sandalye eşliğinde vatandaşların araca bindirilmesi uzun sürmez. Güvenle ve son derece titiz bir şekilde nakliye işlemleri tamamlanır.

Engelli Liftli Araç Sigortası

Engelli liftli araç kiralama ve hizmetlerine yönelik sigorta güvencesine yer verilmiştir. Gerek taşıt gerekse koltuk için özel sigortalar mevcut durumda. Bu sayede aracın kaliteli ve güvenli oluşu ispatlanmıştır. Olası araç sorunlarına ilişkin sigorta ödemelerine geçilir. Nitekim araçlardan kaynaklı herhangi bir sorun yaşanmayacağını güvence etmekteyiz. Çünkü:

 • Standartlara uygun bir şekilde araçların tasarlanması sağlanır.
 • Periyodik olarak bakımına ve kontrollerine yer verilir.

Sonuç olarak kiralama hizmetlerine hazır hale gelir. Belirtilen günler dahilinde kiralama hizmeti almanız uzun sürmez. Bunun için müşterilerin talepleri göz önünde bulundurulur. İhtiyaçları dahilinde kiralama hizmeti sergilenir. Örneğin kiralanacak olan güne karar verilir. Ve bu güne kadar araçların onarımına, bakımına ayrıca kontrollerine geçilir.

Engelli Liftli Araç Kiralama Fiyatları

Liftli araçların kiralama hizmetleri farklı ücretlerden verilir. Örneğin kiralanacak olan aracın özellikleri ve randevu süresi göz önünde bulundurulur. Engelli liftli araç kiralama için hazırlanan birden fazla aracımız mevcut durumda. Hepsinin özelliklerine göz atabilir ve aralarından seçiminizi yapabilirsiniz. Bu aşamada bütçeyi de dikkate almak gerekir.

Kiralama süresi de fiyata dahil edilir. Kısacası ücretlere etki eden birkaç faktör bulunuyor. Öncesinde isterseniz teklif alabilir ve fikir sahibi olabilirsiniz. Teklif almak isteyenler danışmanlarımız ile iletişime geçmelidir. 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezimize bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda mail adresimiz üzerinden teklif almanız mümkün olacaktır.

Liftli Araç Taşımacılığı

Temelde liftli araçların lojistik sektörüne bir hayli katkı sağladığı açık durumda. Nitekim bazı eşyaların taşınmasında insan gücü yetersiz kalabiliyor. Bu gibi durumlarda özel araçlar devreye giriyor. Yani liftli araçlar temin edilir ve nakliye gerçekleşir. Engelli liftli araç kiralama gibi nakliyeye özel olarak tasarlanan araçlar da mevcut. Bunlar:

 • Mevcut eşyalara bağlı olarak liftli kamyon temin edilir.
 • Yine asansörlü olan kamyonetler de yüklere göre hazırlanır

Liftli araçlara transpalette eklenmiştir. Eşyaların araca yüklenmesi sırasında transpalete ihtiyaç duyulur. Bu yolla insan gücü minimum seviyede tutulur. Ve de olası çarpma ya da düşme gibi durumlar engellenir. Yani liftli araçlarla taşınan eşyaların hasar görmesi mümkün olmaz. Hasar oluşmaması adına titizlikle nakliyenin gerçekleşmesine özen gösterilir.

Ruhsatlı Liftli Engelli Araçlar

Engelli yolcu ulaşımına yönelik özel araçlar tasarlanmıştır. Örneğin engelli liftli araç bunlar arasında yerini almıştır. Ulaşım adına son derece güvenilir gelen araçlar, özel teknolojiler ile desteklenmiştir. Mesele sabitleyiciler sayesinde yolcunun herhangi bir sorun yaşaması mümkün olmaz. Ulaşım etkili ve güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Bu aşamada ruhsatlı araçlarımızı temin etmekteyiz. Önceden de belirttiğimiz üzere araçlarımız standartlara uygun bir şekilde hazırlanır. Tekerlekleri uygun bir şekilde sabitleyen aparatlar sayesinde güvenli ulaşıma yer vermekteyiz. Üstelik tüm bu hizmetlerimiz makul fiyatlar eşliğinde sergilenir. Önce teklif alabilir ve kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hidrolik Asansörlü Araç Kiralama

Hidrolik araç kiralama liftli ile aynı anlama geliyor. Çünkü liftli araçlara da yine hidrolik asansör temin edilir. Bu yolla ulaşımın sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi sağlanır. Hidrolik asansör eşliğinde kat sayısı farketmeden ulaşıma geçilir. Asansörün yanı sıra liftli olarak ifade edilen araçların diğer özelliklerini de sıralamak gerekirse:

 • Arka kapıdan liftli konuma yer verilir.
 • Kaldırma kapasiteleri 300 – 400 kg gibi farklılık gösterir.
 • Genişlik ve uzunluk detayları da dikkate alınır.

Taşınacak olan tekerlekli sandalyeye bağlı olarak araç kapasitesi, eni ve yüksekliği dikkate alınır. Bu yolla en uygun aracın hazırlanmasına özen gösterilir. Ve de kiralama hizmetleri devreye girer. Kiranan araç eşliğinde engelli ulaşımı desteklenir. Üstelik önceden de söylediğimiz gibi ulaşım ücretleri son derece makul tutulur.

Liftli Araçla Ulaşım Hizmetleri

Yaşlı ve de engelli ulaşımı için liftli araçlara başvurulur. Araçlar özel bir donanıma sahiptir ve ulaşım bu sayede kolay hale gelir. Alternatif taşımacılık hizmeti adına özel tasarım araçlara yer verilir. Şöyle ki:

-Liftler: Öncelikle liftler eklenir ve araçlar asansörlü bir yapıya sahip olur. Yani tekerlekli sandalyelerin bu yapılardan taşınması sağlanır. İnsan gücünün bu gibi durumlarda yetersiz kalması dikkatlerden kaçmıyor. Hatta ulaşım sırasında kaza meydana gelebilir ve bu durum son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilir.

-Sabitleme: Kazaların önüne geçmek adına özel tasarım araçlara ve sabitlemeye dikkat edilir. Araca yüklenen tekerlekli sandalyelerin sabitlenmesi sağlanır. Bu yolla sarsma, çarpma ya da düşme gibi durumların önüne geçilir. Ulaşım sırasında vatandaşlara zarar gelmemesi adına tüm önlemler alınmıştır.

Böylece engelli ulaşımı için harekete geçilir. Yani başta araçların hazırlandığı açık durumda. Rezervasyon işlemlerine göre kiralama hizmeti devreye girer. Müşterilerin belirlediği tarihler göz önünde bulundurulur. Sonuç olarak engelli ulaşımı için araçlara yükleme yapılır ve harekete geçilir. Yükleme sırasında sabitleme sağlanır ve güvenlik önlemleri alınır.

Liftli Taşımanın Avantajları Nelerdir?

Başta tüm ağır yüklerin herhangi bir hasar görmesi engellenir. İnsan gücüne bağlı olarak zaman zaman çarpma ve düşme gibi durumlar yaşanır. Bu durumlar yüklerin hasar görmesine neden olur. Engelli ulaşımında da olası kazaların önüne geçmek için liftli sistemlere yer verilmiştir. Güvenli geldiği için öne çıkan liftli araçlardan makul fiyatlar eşliğinde nakliyeye geçilir. Fiyatlar için:

 • Başta iletişime geçerek teklif alabilirsiniz.
 • Taşınacak olan yüklere göre araçlar belirlenir.
 • Araç kiralama süresi de fiyatlara etki eder.

Tüm bu detaylar müşteriden talep edilir. Beraberinde kiralama hizmetleri için anlaşma sağlanır. Müşteri ile anlaşmaya bağlı olarak liftli taşımaya yer verilir. Örneğin anlaşma dahilinde sigorta da bildirilir. Nitekim sigorta güvencesi ile nakliyeye yer vermekteyiz.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt

Call Now Button