HomeAntalya Liftli Kamyon

Yük kaldırmak için özel olarak tasarlanan araçlar sayesinde taşımacılık ayrı bir boyut atlamıştır. Çünkü insan gücü ortadan kalkmış ve nakliyeye geçilmiştir. Bunun için liftli araçlar temin edilmiştir. Örneğin Antalya liftli kamyon taşımacılığı mevcut durumda. Sadece Antalya değil Türkiye’nin dört bir yanına liftli taşıma hizmetlerimizi sunuyor. Şöyle ki:

 • Ton ağırlıklı yüklerin taşınması için temin edilir.
 • İsteyenler araç kiralama eşliğinde de harekete geçebilir.

Yani gerek kiralama gerekse nakliye hizmetlerimiz mevcut durumda. Tüm bu hizmetlerimiz adına bilgi almanız uzun sürmez. Çağrı merkezimiz 7/24 aktif olduğu için istediğiniz zaman görüşme sağlayabilirsiniz. Üstelik bu yolla hizmet karşılığı teklif alabilir ve ekonomik fiyatlarımızı da değerlendirebilirsiniz. Neticesinde anlaşma sağlanır ve liftli taşıma faaliyetleri devreye girer.

Liftli Taşıma Nasıl Gerçekleşir?

Antalya liftli kamyon eşliğinde taşımanın gerçekleştiği açık durumda. Bunun için başta müşterinin istekleri dikkate alınır ve taraflar arasında anlaşmaya gidilir. Mesela taşıma için gün belirlenir ve ücretler takdim edilir. Tüm bu esaslara bağlı olarak nakliye için harekete geçilir. Liftli araçlar eşliğinde nasıl taşıma gerçekleşir merak edenlere ise:

-Eşyalar: Önce ton ağırlıklı ya da hassas eşyaların taşımaya uygun olup olmadığı incelenir. Mesela uygun paketlemelere ve ambalaja ihtiyaç duyulabilir. Bu önlemler dahilinde eşyaların yüklenmesi daha doğru olacaktır. Olası hasarların önüne geçerek lojistik faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

-Nakliye: Eşyalar liftler yani asansör yapıları ile taşınır. Bunun için liftli yapıya sabitlenen eşyalar araca doğru harekete geçer. Araçta bulunan transpalet eşliğinde yükleme gerçekleşir. Böylece kendiliğinden yüklenmesi sağlanır ve dışardan gelen hasarların önüne geçilir. Yani son derece güvenli bir taşıma sistemi olduğu açık durumda.

Antalya Liftli Kamyon Araçlar Nasıl?

Liftli araçlar eşyaların özelliklerine bağlı olarak temin edilir. Mesela sadece ton ağırlıklı eşyalar için Antalya liftli kamyon kullanılmaz. Haricinde değerli ya da hassas olan eşyalara ilişkin liftli araçlara ihtiyaç duyulabilir. Eşya nitelikleri bununla sınırlı kalmaz. Örneğin ebatlar ve nakliye adresi de dikkate alınır. Tüm bu özellikleri ile beraber eşyalar için:

 • Kapasiteleri uygun olan kamyonlar temin edilir.
 • Arka kısmı asansörlü olan kamyonetlere de yer verilebilir.

Sadece kamyon ile kamyonet arkasından asansör yapısı kendini belli eder. Araç depo hacmi geniş tutulur. Ve de çoğu eşyanın asansörler ile depo kısmına yerleştirilmesi sağlanır. Özenle yerleştirilen eşyaların yol boyunca hasar görmeleri mümkün olmaz. Bunun için özel kayışlardan sabitleme gerçekleşir. Kayışlar gerdirilir ve eşyalar güvenli hale getirilir.

Antalya Liftli Araçlar Nerelerde Kullanılır?

Antalya liftli kamyon ya da kamyonetler çoğu taşıma alanında göz önünde bulundurulur. Kamyonlar eşliğinde dekor ya da stand taşımacılığına geçilebilir. İsteyenler bu süreçte kiralama hizmetlerimizi değerlendirebilir. Günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralanan kamyonlara eşya yüklenebilir, nakliyeye geçilebilir. Haricinde:

-Makineler: Ağır ve değerli makinelerin taşınması için de liftli araçlar gerekir. Mesela hastane malzemeleri son derece ağır ve değerli. Başlarına herhangi birşeyin gelmemesi adına liftli kamyonlardan taşınması uygun görülür. Bunun gibi piyano ya da bankamatik dahi örnek gösterilebilir.

-Sistemler: Bazı özel sistemler de hem ağır hem de değerli oldukları için titiz bir şekilde taşınır. Örnek vermek gerekirse sahne sistemlerine dikkat edilir. Ses ve ışık için temin edilen sistemler liftli araçlar eşliğinde taşınır.

Antalya Liftli Kamyon

Liftli Araç Teknolojisi Nasıl?

Antalya liftli kamyon ile kamyonetler özel bir teknoloji eşliğinde geliştirilmiştir. Adı üstünde liftli yapılara yer verilmiş ve insan gücü ortadan kaldırılmıştır. Kamyonların arkasında yer alan asansör eşliğinde ton ağırlıklı eşyaların taşınması sağlanır. Haricinde transpalet kullanılır ve yükleme gerçekleşir. Bu sayede:

 • Eşyalar daha hızlı bir şekilde nakliye edilir.
 • Vinç kullanılmadığı için maliyetleri düşük tutulur.
 • Eşya güvenliği açısından da öne çıkmıştır.

Yükler son derece titiz bir şekilde teslim edilir. Yani eşyaların güvenliği ve hijyeni açısından da liftli araçlar öne çıkmıştır. Araçlar özel tasarımları ve son teknolojileri ile lojistik sektörüne ayrı bir hava katmıştır. Böylece çoğu makinenin ya da sistemin taşınması kolay hale gelmiştir. Aynı zamanda tekstil ve tıbbi malzemelerin taşınması için de temin edilir.

Antalya Liftli Araç Fiyatları

Liftli lojistik için önceden de belirttiğimiz gibi vinçe gerek kalmıyor. Bunun gibi forklift olmadan da taşınmanın gerçekleşmesi sağlanır. Kısacası bu iki aparat için ekstra bir ödeme yapılmaz. Böylece maliyetlerin daha düşük tutulduğu ve ekonomik fiyatlardan nakliyenin gerçekleştiği açık durumda.

Liftli nakliye için teklif almanız uzun sürmez. Çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir ve taleplerinizi sunabilirsiniz. Örneğin eşyaların yapısı, sektör, kiralama ya da taşıma hakkında tüm detaylar ele alınır. Bu faktörlere bağlı olarak liftli taşıma fiyatları sıralanır. Müşterilerimiz başta bilgi sahibi olur ve anlaşma dahilinde harekete geçilir.

Liftli Lojistikte Sigorta Hizmeti

Liftli araçlar bakımları ve kontrolleri dahilinde hizmete açılır. Kamyon ve de kamyonet arkasında yer alan asansörler ile taşımaya geçilir. Lojistik hizmetlerimiz sigorta dahilinde gerçekleşir. Sadece liftli değil diğer tüm nakliye hizmetlerimiz adına da bu durum geçerlidir. Şöyle ki:

 • Başta ton ağırlıklı eşyaların kontrolüne yer verilir.
 • Kontrol neticesinde oluşan hasarlar tespit edilir.
 • Hasara karşılık ödeme yapılır ve zararın giderilmesi sağlanır.

Eşya güvenliğine son derece önem vermekteyiz. Bunun için son teknolojiden desteklenen araçlar ile lojistik hizmeti sunuyoruz. Örneğin liftli kamyonlar ya da kamyonetler dahilinde nakliyeye yer verilir. Bu aşamada transpaletten ziyade sabitlemeye de dikkat edilir. Sabitleme için özel aparatlar kullanılır ve eşyaların yol boyunca güvenli hale getirilmesi sağlanır.

Liftli Taşımada Spanzet Nedir?

Spanzet kalın kayışların gerdirilmesi anlamına gelir. Yani eşya üzerinden bu uygulamaya geçilir. Kayışlar sayesinde ton ağırlıklı olan eşyaların sabitlenmesi kısa sürer. Ve de taşınmaya uygun hale getirilir. Bu şekilde yola çıkılır ve yol şartları nasıl olursa olsun eşyaların hasar görmesi engellenir. Şöyle ki:

-Paketleme: Ağırlıkları fazla olan eşyaların paketlenmesi güç olabilir. Ancak güvenlik açısından paketleme son derece önemli. Eşyaların hasar görmemesi adına paketleme ve ambalajlamaya özen gösterilmelidir. Bu şekilde taşınmaya uygun hale getirilir.

-Sabitleme: Yukarıda belirttiğimiz gibi kalın kayışlardan gerdirme işlemine geçilir. Ve bu yolla tüm ağır eşyalar sabit hale gelir. Kamyonların ya da kamyonetlerin depo alanları geniş tutulur. Bu alanlara yerleştirilen eşyaların hareket halinde olması sorun yaratır. Yani harekete göre darbe alabilir ve hasar görebilir. Hasar oluşmaması adına:

 • Kayışlardan gerdirme ile depoya sabitlenmeleri sağlanır.
 • Sabitlenen eşyalar Türkiye’nin dört bir yanına nakliye edilir.

Şehir için veya şehir dışı taşıma hizmetlerimizden faydalanmanız uzun sürmez. Bunun için çağrı merkezlerimiz bir telefon kadar uzağınızda. Anında iletişime geçebilir ve nakliyeye ilişkin bilgi sahibi olabilirsiniz. Örneğin taşımada kullanılacak olan araçlardan sigortalara kadar çoğu konuyu değerlendirmeniz mümkün. Arkasından da anlaşma sağlanır ve randevu alınır. Belirtilen günde eşyaların yüklenmesi ve teslimi gerçekleşir. Öyle ki zamandan tasarruf için de liftli araç teknolojisi göz önünde bulundurulabilir.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt

Call Now Button