HomeAnkara Liftli Kamyon

Ton ağırlıklı eşyaların taşınması bir hayli güçtür. Taşınma esnasında aksaklıkların çıkması da ihtimaller arasında. Yani insan gücüne bağlı olarak taşınan ağır eşyalarda hasar meydana gelebilir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına son teknolojiden faydalanmanız gerekir. Örneğin Ankara liftli kamyon hizmetlerimiz dahilinde işiniz kolay olcaktır. Bunun için:

 • Özel tasarlanan liftli araçlar temin edilir.
 • Sigorta dahilinde nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır.
 • Eşyaların titizlikle ve güvenle teslimi gerçekleşir.

Liftli taşımacılık için ilk önce eşyaların özellikleri dikkate alınır. Örneğin hassas ya da değerli eşyalara yönelik ambalajlar devreye girer. Özel paketlemeler dahilinde güvenli hale gelmeleri sağlanır. Nitekim eşyaların taşınma sırasında hasar görmemeleri son derece önemli. Olası hasarlara karşılık olarak sigorta ödemesi de yapmaktayız.

Ankara Liftli Nakliye Araçları

Liftli olarak ifade edilen araç asansörleridir. Araçların arka kısmına yerleştirilen asansörler sayesinde eşyaların temin edilmesi kısa sürüyor. İnsan gücüne gerek kalmadan eşyaların kendiliğinde yüklenmesi esas alınır. Bunun için yüklere göre araçlar hazırlanır ve nakliye için getirilir. Örnek vermek gerekirse:

-Liftli Kamyon: Ankara liftli kamyon arka kısmında asansörü mevcut durumda. Aynı zamanda transpalet eklenmiştir. Yine transpalet yardımı ile eşyanın yüklenmesi esas alınır. Yükleme son derece titizlikle gerçekleşir. Yani eşya formunun zarar görmesi mümkün olmaz. Kamyonlar eşyaların niteliğine ve yüküne göre temin edilir.

-Liftli Kamyonet: Yine eşyalara bağlı olarak kamyondan ziyade liftli kamyonette kullanılabilir. Başta müşterilerimizin taleplerini ele alır arkasından en uygun aracı hazırlarız. Mesela eşya ağırlığına göre kapasite dikkate alınır. Yük kaldırma kapasitesi üzerinden araçlar temin edilir ve nakliye için harekete geçilir.

Ankara Liftli Araç Özellikleri

Başta araçların kaldırma kapasitesi bir hayli yüksek tutulur. Ton ağırlıklı olan eşyaların temin edilmesi sağlanır. Başta da amaç ağırlığı fazla olan eşyaların yüklenmesidir. Çünkü ağır eşyaların insan gücüne dayalı olarak taşınması mümkün olmaz. Bu gibi durumlarda Ankara liftli kamyon göz önünde bulundurulur. Beraberinde ise:

 • Araçlar eşyanın alınacağı yere yaklaştırılır.
 • Ağır eşyalar lift eşliğinde yerinden alınır.
 • Transpalet ile de araç içerisine yüklenmesi sağlanır.

Bu adımlar planlı bir şekilde atılır. Firmamız tüm aşamaları önceden bildirir ve müşterilerin bilgi sahibi olmasını sağlar. Aklınıza takılan her türlü soruya cevap bulabilirsiniz. Böylece nakliye için anlaşmaya geçilir. Anlaşma yapıldıktan sonra taşımacılık devreye girer. Liftli kamyon ya da kamyonetler sayesinde ağır eşyaların kaldırılması zor olmaz. Ve de bu süreçte hasar görmeleri engellenir.

Ankara Liftli Araç Maliyetleri

Ankara liftli kamyon için hem taşıma hem de kiralama hizmetlerimiz mevcut durumda. Her iki hizmete yönelik ayrı şartlarımız ve fiyatlarımız bulunuyor. İhtiyaca bağlı olarak hizmet verilir ve taşıma desteklenir. Örneğin kiralama için aylık, yıllık ya da günlük olarak gün belirlenir. Buna göre fiyatlara karar verilir ve kiralama hizmeti devreye girer.

Haricinde direk olarak nakliye hizmeti de alınabilir. Liftli araçlara belirtilen tüm eşyalar yüklenir ve nakliyeye geçilir. Şehir için ya da şehir dışı olacak şekilde liftli taşıma imkanlarına yer vermekteyiz. Türkiye’nin dört bir yanına ton ağırlıklı eşyaların taşınması sağlanır. Üstelik son derece makul fiyatlardan bu hizmetler alınır. Çünkü ekstra bir vinç işlemine gerek kalmaz ve forklife olmadan da nakliye gerçekleşir.

Liftli Kamyonla Neler Taşınır?

Ankara liftli kamyon asansör ve transpalet eşliğinde taşımaya uygun hale getirilmiştir. Lojistik alanında öne çıkan liftli araçlar, yüke göre şekillenir. Mesela kamyon yerine kamyonette temin edilebilir. Sonuç olarak pek çok eşyanın yüklenmesi ve belirtilen adrese teslim edilmesi sağlanır. Örnek vermek gerekirse hastane malzemeleri taşınabilir. Haricinde:

 • Ofis malzemeleri için liftli araca ihtiyaç duyulabilir.
 • Ses – ışık sahne sistemlerinin taşınması için kullanılır.
 • Stand ya da fuar taşımacılığı için de temin edilir.

Farklı olarak tekstil alanında sık sık kullanılır. Çünkü tekstil makineleri son derece ağırdır ve insan gücüne dayalı olarak taşınması mümkün olmaz. Bunun yerine liftli lojistik imkanlarımız devreye girer. Yine tekstil makineleri kadar ağır olan bankamatikler de göz önünde bulundurulur. ATM taşımacılığı için sık sık liftli kamyona ya da kamyonetlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Liftli Taşımada Sigorta Güvencesi

Yukarıda da belirttiğimiz üzere nakliye hizmetleriniz sigorta güvencesi altındadır. Yani en başta sigorta anlaşmasına yer verilir. Müşterilerimiz başta bu konuda bilgi sahibi olur ve avantajlarını değerlendirir. Mesela liftli araçlar sayesinde eşyaların hasar görmesi mümkün olmaz. Ancak olası hasarlara karşılık sigorta hizmetlerimiz devreye girecektir.

Sigorta taşımadan hemen önce anlaşmada belirtilir. Tarafların anlaşmaya uygun bir şekilde hareket etmesi beklenir. Son derece titizlikle nakliyesi gerçekleşen eşyalar hasar görebilir. Bu gibi durumlarda da sigorta devreye girer ve hasarın giderilmesi sağlanır. Kısacası liftli taşıma faaliyetlerimizi son derece titizlikle ve güvenle sürdürmekteyiz.

Ankara Liftli Araç Avantajları

Ton ağırlıklı olan eşyaların taşınması için özel araçlara ihtiyaç duyulur. Önceden de belirttiğimiz gibi liftli araçlar temin edilir ve eşyalar yüklenir. Yükleme sırasında son derece titiz davranılır. Böylece eşyaların düşme ya da çarpma neticesinde hasar görmesi engellenir. En başta bu avantajlardan liftli taşımaya yer verilir. Devamında ise:

 • Daha hızlı bir şekilde nakliyenin gerçekleşmesi sağlanır.
 • Taşıma maliyetleri vinç olmadığı için minimum seviyede tutulur.
 • İnsan gücüne gerek kalmaz ve eşyalar hasarsız bir şekilde teslim edilir.

İnsan gücünden dolayı çoğu zaman eşyalar hasar görmekte. Özellikle de ton ağırlıklı oldukları için ciddi sorun teşkil eder. Taşıma sırasında sağlık sorunları dahi yaşanabilir. Tüm bu durumların önüne geçmek için liftli taşıma teknolojisi devreye girmiştir. Hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmek isteyenlere de sergilenmiştir.

Ankara Liftli Araç Kiralama

Liftli araçlar günlük ya da aylık olacak şekilde kiralanabilir. İhtiyaca bağlı olarak kiralanan araçlar ton ağırlıklı eşyalar için temin edilir. Örneğin kongre ya da fuar malzemeleri bu yolla taşınabilir. Bu tarz etkinlikler uzun sürebilir. Süreç dahilinde farklı alanlara ya da şehirlere gidilebilir.

Sonuç olarak isteyenler belirli bir gün dahilinde kiralama hizmeti alabilir. Bunun için önce taşınacak olan eşyalar belirlenir. Eşya niteliğine göre araçların hazırlanmasına özen gösterilir. Ve de kiralama ücretleri belirlenir, müşterilerin bilgi sahibi olmaları sağlanır. Tüm bu adımlar neticesinde de kiralama hizmeti almanız uzun sürmez.

Liftli Araç Bakımı ve Kontrolleri

Düzenli bir şekilde araç bakımına yer verilir. Bu yolla araçlardan kaynaklı olası hasarların önüne geçilir. Bakımdan sonra kontrolleri sağlanır ve taşımaya uygun hale getirilir. Gerek taşıma gerekse nakliye için bu adımlar son derece önemli. Firmamız bakım ve kontroller dahilinde lojistik hizmeti sunmaktadır.

Liftli olarak hem kamyonlara hem de kamyonetlere yer verilir. Araç tercihi taşınacak olan eşyaya göre gerçekleşir. Örneğin ağırlıklar, ebatlar ve hassasiyet dikkate alınır. Tüm bu özelliklere göre araç belirlenir ve harekete geçer. Liftli yani asansörlü yapılar sayesinde taşıma gerçekleşir. Transpalet sayesinde araca yüklenen eşyalar, son derece güvenli bir şekilde teslim edilir.

Hakkımızda

ACARSOY NAKLİYAT TAŞIMACILIK
Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...
Her gün bizim için yeni bir gün ve her yerdeki müşterilerimizi memnun etmek için çalışıyoruz.
Liftli Taşımacılık Nakliye Araç Kamyon

Bize Ulaşın

0 (532) 477 8859

Taşımacılıkta 27 yıllık tecrübe...

E-Bülten Kayıt

Call Now Button